/\

mgr Zuzanna Korga

tel: 607 086 493

Doświadczenie
Psycholog, psychoterapeuta. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku, gdzie również zajmowała się opiniowaniem sądowo-psychologicznym i w Poradni Zdrowia Psychicznego w Szpitalu. Podejmowała także pracę w Ośrodku Matki z Dzieckiem. Współpracuje z Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Więcej
/\

mgr Monika Ścibich

tel: 608 552 247

Doświadczenie
Psycholog, psychoterapeuta. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywała w pracy w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku, a także w ramach stażu na oddziale dziennym NZOZ Feniks w Sosnowcu. Ukończyła Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Więcej
/\

mgr Dorota Winkler-Śliwińska

tel: 502 077 565

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobyła dzięki pracy w różnych miejscach, głównie w Polsce, ale również w Wielkiej Brytanii. Między innymi w pracy w Ośrodku Adopcyjnym, Ośrodku Psychoterapii, Środowiskowym Domu Samopomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi, a także pracując tako terapeuta w PsyOccs Health Consultancy w Wielkiej Brytanii.

Więcej
/\

mgr Agnieszka Popczyk-Herok

tel: 602 674 660

Psycholog, psychoterapeuta. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywała w pracy w Centrum Leczenia Nerwic, Depresji i Uzależnień „Neuro-Med” w Jastrzębiu Zdroju oraz w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wodzisławiu Śląskim

Więcej