/\

Pani Katarzyna Malikiewicz obecnie nie przyjmuje

Doświadczenie
Psycholog, pedagog, socjoterapeuta. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyła podczas pracy, jako psycholog w Przedszkolu nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi w Żorach. Swoją wiedzę wzbogacała uczestnicząc w kursach i szkoleniach dotyczących diagnozy i pracy terapeutycznej z dziećmi, m.in. z zakresu socjoterapii dzieci i młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Wykształcenie
Studia z zakresu psychologii ukończyła na Uniwersytecie Śląskim. Ukończyła także podyplomowe studia z zakresu pedagogiki na Politechnice Częstochowskiej, Studium Socjoterapii Dzieci i Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ponadto ukończyła szkolenia z zakresu pracy z rodziną, m.in. terapii rodziny w Instytucie Ericsonowskim w Katowicach.
 
Specjalizacja
Prowadzi konsultacje i badania psychologiczne dzieci, również diagnostykę i zajęcia wyrównawcze dla dzieci z dysleksją, dyskalkulią i dysgrafią, nadpobudliwością. A także szkolenia i warsztaty dla nauczycieli, rodziców oraz zajęcia terapeutyczne dla dzieci i rodziców, socjoterapię.