/\

Doświadczenie  
Psycholog, psychoterapeuta. Certyfikowana Psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Certyfikowana Psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku, gdzie również zajmowała się opiniowaniem sądowo-psychologicznym i w Poradni Zdrowia Psychicznego w Szpitalu. Podejmowała także pracę w Ośrodku Matki z Dzieckiem, a także Hostelu dla Psychicznie Chorych w Knurowie, konsultowała dla Szkoły Specjalnej, prowadziła szkolenia dla osób kształcących się w kierunku psychoterapii. Aktualnie poza prowadzeniem ośrodka „Logos” podejmuje współpracę z Krakowskim Centrum Psychodynamicznym prowadząc superwizję dla osób szkolących się. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, gdzie jest członkiem Rady Programowej. Jako współzałożycielka Górnośląskiego Oddziału PTPP jest aktualnie jego Wiceprzewodniczącą. Należy także do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Wykształcenie
Studia z zakresu psychologii ukończyła na Uniwersytecie Śląskim. Studium Psychoterapii, a także Socjoterapii Młodzieży, ukończyła w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Obecnie jako współpracownik Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego podejmuje dalsze szkolenie z zakresu psychoterapii zaburzeń osobowości (Psychoterapia Skoncentrowana na Przeniesieniu- TFP) w Personality Disorders Institute Weill Medical College of Cornell University (USA), którego dyrektorem jest prof. Otto Kernberg, światowej sławy psychoanalityk, specjalizujący się w psychoterapii zaburzeń osobowości. 

Specjalizacja
Prowadzi psychoterapię dorosłych i młodzieży. Szkolenia, kursy i wykłady z zakresu psychologii i psychoterapii, badania psychologiczne dorosłych, superwizję pracy terapeutycznej dla osób szkolących się w psychoterapii psychodynamicznej.

Zuzanna Korga - ZnanyLekarz.pl